Obavezno pročitati

Obavezno pročitati Module
Collapse
No announcement yet.

Aktivacija novih korisnika

Page Title Module
Move Ukloni Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filter
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts

• Aktivacija novih korisnika

Zbog velikog broja spamera svaki novi korisnicki racun se mora manualno aktivirati. Ako vam racun nije aktiviran u roku od 24 sata posaljite mail na germanmedals@gmail.com

Za brzu aktivaciju prporucujem da se registrirate sa adresom koja zavrsava sa hr
    - kod registracije birajte imena po kojima se odmah moze zakljuciti da se radi u osobi sa nasih podrucja jer racuni tipa "jesttsiqa", "sawyywha" u kombinaciji sa gmail ili hotmail adresom se automatski brisu

- ako ipak koristite "cudno" ime stavite barem u polje lokacija ime mjesta ili drzave iz koje dolazite

- jos nesta vazno, NE DOBIVA SE MAIL O AKTIVACIJI, novi korisnici se aktiviraju nekoliko puta dnevno ali se ne dobije potvrda na mail

btt

Ako ima jos ljudi kojima racun nije aktiviran neka mi poslaju mail sa korisnickim imenom na germanmedals@gmail.com

Comment

Danas su pomocu novog prgrama aktivirani svi korisnici koji su jos cekali aktivaciju. Vazno je napomenuti da novi korisnici NE dobiju mail da ih je admin akivirao.
      Usput je i obrisano oko 250 spamera tako da je broj korisnika pao na 893

Comment

Prvotno napisano od Kolekcionar
        Usput je i obrisano oko 250 spamera tako da je broj korisnika pao na 893
        Fala Bogu da si pameti došo.

Ja bi obrisao i sve one šta neče surađivati, masa ih ima bez i jednog posta, sve bi ja to obrisal.
        Šta se imaš logirati ako ne misliš surađivati.

Comment

Puno ih je registrirano samo da mogu citat NDH i Oruzje. Vidim po email adresama da medju registriranima ima poznatih HR strucnjaka i kolekcionara militarije i dobro bi nam doslo da se netko od njih ukljuci u rasprave i pokaze svoje kolekcije.

Comment

nije u redu

Pozdrav..prilicno sam novi na ovoj stranici,koja me je uzgred receno jako ugodno iznenadila svojim postavom i obradom razni podataka i tema..inace sam dugogodisnji kolekcionar koji svoju kolekciju popunjava poznanstvom sa ljudima face to face,i nikako drugo...Tek sam prije par dana dao prvi oglas za jednu stvar na ovoj stranici.Ali da neidem daleko od teme...htio sam replicirati jednom vasem kolekcionaru koji predlaze brisanje clanova koji ne "suradjuju" u pisanju nekakvih postova,komentara i inih stvari...mislim da je vrlo ruzno nekog sprecavat i odbacivati ko koristi ovu stranicu za svoj hobi ili unapredjenje znanja o pojedinim stvarima,a da ne razmislja kao neki pojedinci...Slazem se u potpunosti da nekog ko vrijedja i unosi razne neistine na ovu stranicu treba sankcionirati...a za to se brinu urednici stranice koliko vidim jako dobro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Comment

U zadnje vrijeme je bilo velikih problema sa registracijom.
              Svi kojima nije uspjela registracija mogu se ponovno registrirati.

Bitno je napomenuti da se sad dobije mail o aktivaciji.

Comment

informacija

lijep pozdrav, imao bi jednu informaciju naime u potraznji sam za nekim stvarima kojih je ovdje bilo i prodaje se, ehh sad ja nemogu staviti oglas pot temu kupujem jer nemam 50 postova. Novim clanovima su uskracena prava sto po meni nema bas neke logike. Shvatite ovo kao dobro namjernu kritiku. lijep pozdrav

Comment

Prvotno napisano od tommek10 Vidi poruku
                  lijep pozdrav, imao bi jednu informaciju naime u potraznji sam za nekim stvarima kojih je ovdje bilo i prodaje se, ehh sad ja nemogu staviti oglas pot temu kupujem jer nemam 50 postova. Novim clanovima su uskracena prava sto po meni nema bas neke logike. Shvatite ovo kao dobro namjernu kritiku. lijep pozdrav
                  Oglasnik je namjenjen aktivnim korisnicima a ostali neka slobodno koriste aukije, njuskalo ili e-boom.hr

Comment

Prvotno napisano od tommek10 Vidi poruku
                    Ali možeš onom tko prodaje ono što te zanima poslati privatnu poruku.

Comment

novi clan

sve forumase ljepo pozdravljam,moj interes svasta po malo militarija.

Comment

Comment

Dobrodošao.

Comment

lijepi pozdrav svim kolegama kolekcionarima!
                            moje područje interesa je numizmatika - papirni novac

Comment

Veselimo se vašem dolasku

Comment

Working...
                              X