Obavezno pročitati

Obavezno pročitati Module
Collapse
No announcement yet.

Aktivacija novih korisnika

Page Title Module
Move Ukloni Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filter
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts

Hoćeš sigurno i dobrodošao.

Comment

Prvotno napisano od srebrnjak Vidi poruku
      Pozdrav svima, ja sam Goran, imam dosta veliku kolekciju militarije i srebrnine. Posebno obožavam sve moguće ekskluzivne komade srebra. Pridružio sam se forumu i nadam se da ću ovdje naći mnogo srodnih duša.
      Pozdrav tebi Gorane i dobrodošao , bit će nam zadovoljstvo ako podijeliš s nama iskustvo i neke predmete iz zbirke a posebno me zanimaju ovi ekskluzivniji komadi srebra i što se krije pod tim

Comment

Mario

Eto da i ja kazem nesto o sebi
        Mario iz Varazdina 27god sakupljam postanske marke od 91 pa malo je bilo nekakve pauze pa sad opet poprilicno aktivno
        Imam svega i svacega al trenutno se orjentiram na Hrvatsku, NDH te reichove.
        Mjenjam i nudim sve i svasta za markice

Comment

pozdrav svima zovem se boris i novi sam na ovom podruciju skupljanja antikviteta,dosao sam u posjed jedne kubure a volio bi vise saznati o njoj,porijeklo i dali je orginal ili nekakva kopija kome da se obratim u vezi toga

Comment

Prvotno napisano od FoticVZ Vidi poruku
            Eto da i ja kazem nesto o sebi
            Mario iz Varazdina 27god sakupljam postanske marke od 91 pa malo je bilo nekakve pauze pa sad opet poprilicno aktivno
            Imam svega i svacega al trenutno se orjentiram na Hrvatsku, NDH te reichove.
            Mjenjam i nudim sve i svasta za markice
            Imam ti ja par albuma sa markicama. Jel imas sta vezano uz reich za zamjenu?

Comment

Prvotno napisano od boky-bivio Vidi poruku
              pozdrav svima zovem se boris i novi sam na ovom podruciju skupljanja antikviteta,dosao sam u posjed jedne kubure a volio bi vise saznati o njoj,porijeklo i dali je orginal ili nekakva kopija kome da se obratim u vezi toga
              Stavi slike u podforumu Oružje pa će ti netko od poznavalaca te tematike već reći što te zanima. Samo nemoj poćeti sa onim A koliko bi to vrijedilo jer je ovo forum kolekcionara a ne procjeniteljska kuća.

Comment

Vidio sam da na nekim forumima ima da kad se registriras nemozes gledat slike dok ne skupis 10 postova koje administrator odobri i kad se registrira nemoze 3 dana ostavljat postove..mislim da bi to bilo dobro zbog ovih "imam ovo koliko vrijedi"vidim da je filipinj izvrijedan sto je covjeku rekao posteno sto je treba napravit..

Comment

Je treba ih ili brisati ili staviti u vrstu , broj u ruku ka na banci pa čekaj dok ne postaneš normalan član

Comment

Prvotno napisano od Obersturmführer Vidi poruku
                    Vidio sam da na nekim forumima ima da kad se registriras nemozes gledat slike dok ne skupis 10 postova koje administrator odobri i kad se registrira nemoze 3 dana ostavljat postove..mislim da bi to bilo dobro zbog ovih "imam ovo koliko vrijedi"vidim da je filipinj izvrijedan sto je covjeku rekao posteno sto je treba napravit..

Ja se slažem sa time i ono me malo "iznerviralo" a samo sam rekao ša su pravila

Comment

• Pa evo ekipa za početak isprika što sam direktno otišao na dijelo (dakle traženje informacija)...nakon upozorenja modernatora došao sam da se predstavim itd...(nisam znao da to tako fukcionira na ovom forumčiću)...pa još jednom oprostite na tome..
                      ...dakle...zovem se Vlado...kolekcionarstvo je za mene stran pojam no posjedujem neke zanimljive stvarčice o kojima neznam apsolutno ništa...te bih volio saznati nešto o njima...uz to posjedujem telefonske kartice i stare novčanice koje skupljaju prašinu doma...a ponešto je i u podrumu zatrpano...te u prvom mjestu smetaju...pa ukoliko ima pokoji kolekcionar da ga zanima...drage volje ću se riješiti toga za neku siću...
                      ...pa evo loše smo počeli...no nadam se da me ubuduće nećete gledati kao uljeza na forumu...
                      ...pozdrav svim forumašima...
                      Zadnja izmjena zekoslav0mrkva; 15-04-12, 23:29.

Comment

• Prvotno napisano od zekoslav0mrkva Vidi poruku
                        Pa evo ekipa za početak isprika što sam direktno otišao na dijelo (dakle traženje informacija)...nakon upozorenja modernatora došao sam da se predstavim itd...(nisam znao da to tako fukcionira na ovom forumčiću)...pa još jednom oprostite na tome..
                        ...dakle...zovem se Vlado...kolekcionarstvo je za mene stran pojam no posjedujem neke zanimljive stvarčice o kojima neznam apsolutno ništa...te bih volio saznati nešto o njima...uz to posjedujem telefonske kartice i stare novčanice koje skupljaju prašinu doma...a ponešto je i u podrumu zatrpano...te u prvom mjestu smetaju...pa ukoliko ima pokoji kolekcionar da ga zanima...drage volje ću se riješiti toga za neku siću...
                        ...pa evo loše smo počeli...no nadam se da me ubuduće nećete gledati kao uljeza na forumu...
                        ...pozdrav svim forumašima...
                        Hvala na dobrodošlici...

Comment

• Prvotno napisano od zekoslav0mrkva Vidi poruku
                          Hvala na dobrodošlici...
                          Dobro došao kad si več tu
                          Pošalji mi slike numizmatike i kartica na PP.

Comment

• Poštovanje i pozdrav svim forumašima,
                            moje ime je Jure, također sam novi na forumu pa što je red, red je. Dolazim iz Sinja i baš taj kraj iz kojeg sam potekao nagnao me da se počnem i ja baviti kolekcionarstvom, a kako na početku svakom je teško i šara se u razna područja tako sam i ja došao među vas znalce da se ogradim od prevaranata
                            Unaprijed hvala

Comment

• Prvotno napisano od alkar Vidi poruku
                              Poštovanje i pozdrav svim forumašima,
                              moje ime je Jure, također sam novi na forumu pa što je red, red je. Dolazim iz Sinja i baš taj kraj iz kojeg sam potekao nagnao me da se počnem i ja baviti kolekcionarstvom, a kako na početku svakom je teško i šara se u razna područja tako sam i ja došao među vas znalce da se ogradim od prevaranata
                              Unaprijed hvala
                              Dobro došao, jel postoji šta kod tebe u kolekciji.

Comment

• Prvotno napisano od alkar Vidi poruku
                                Poštovanje i pozdrav svim forumašima,
                                Unaprijed hvala

Comment

Working...
                                X