Obavezno pročitati

Obavezno pročitati Module
Collapse
No announcement yet.

čahura WWII? koja?

Page Title Module
Move Ukloni Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filter
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts

• čahura WWII? koja?

Da li netko zna o čemu se ovdje radi?

http://www.aukcije.hr/item.php?id=17...ahura&cat_id=0

kalibra 22 mm mislim da nije bilo u ww2.najsličniji je ruski 23 mm avionski automatski top. ili je ipak bio 22mm...moram proguglat.vjerovatno je to

Comment

A i da je WW2, nevrijedi toliko jer nema oznake.

Comment

Čahure su mi posebna strast, pa kupujem ponekad i lošije kvalitete, ali volim znati od čega je nešto.

Ovdje mi je baš neobičan kalibar (i dužina) čahure

Comment

ipak je na Šturmoviku 20mm top. neznam šte je to 22.možda si krivo izmjerio,možda je moderni ruski 25 ili 23 mm

http://translate.google.hr/translate...craft_id%3D134

Comment

Nisam ja mjerio. Ja sam potencijalni kupac.

Inače najmanja poznata dužina čahure kalibar 20 mm mi je 20 x 72RB

Ovdje u ovom oglasu lik navodi da je dužina čahure 50 mm pa mi je to sve nekako čudno jer sam i ja pomislio prvo na 20 mm.

Kalibar 22 mm mi nije poznat (nije riječ o .22 inch steljivu za puške) , a o kalibru 23 mm se sigurno ne radi jer takav kalibar nema ovoliko male čahure

Comment

ak nije odrezana onda je od avionskog topa,one su kratke

Comment

Hm, kao da je odsječena na vrhu, odnosno nema ono suženje koje obično imaju čahure manjeg kalibra.

Baca mi malo na britanske čahure za top 20 mm Oerlikon, ali te su sužene na vrhu.

Comment

Mislim da je ipak neću kupiti jer je očito da vjerojatno nikad ne bi ni doznao o čemu se radi.

Imam iz WWI topovskih čahura koje su odrezane, ali bar na dnu čahure piše sve pa znam što je nekad bilo, ali ovo je ipak bezveze.

Comment

Working...
                  X